Ankara Kanepe Koltuk Döşeme Yenileme Tamiri Servis Atölyesi

İstikbal Mobilya Özel Servisi

Ankara İstikbal Mobilya Servisi

Ankara İstikbal Mobilya Özel Servisi’nde şıklığın farklı yüzleriyle işlendiği konforlu tasarımların, fonksiyonel detaylarla zenginleştirilmiş oturma gruplarının tamiri, kumaş döşeme işlemi alanında uzman kadromuz ile gerçekleştirilmektedir.
Alabildiğine şık, rahat ve keyifli bir yaşam için farklı koltuk ve kanepe kumaş döşeme alternatifleri sizi bekliyor.

detaylı bilgi için arayınız.

İstikbal Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi Ankara

Konutkent Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi Ankaraİstikbal Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi Ankara

Ankara İstikbal Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi‘mizde yenileme, kumaş döşeme yaptıracağınız ürün hakkında bilgi almak için İLETİŞİM sayfasından bizimle irtibata geçebilir veya resim yükle butonundan ürününüzün resmini göndererek fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.www.koltukdosemeciankara.com

Ankara İstikbal Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi‘mizde kumaşı eskiyen ve bakıma ihtiyaç duyan tüm kanepe, koltuk, sandalye, mobilya oturma gruplarınızın kumaş döşeme ve iskelet sağlamlaştırma , tamiri işlemleri yapılmaktadır.

Büyüyen ve gelişen evlerimizin zamanla ihtiyaçlarıda büyüyor.

Evlerimizde yoğunlukla kullandığımız salon ve oturma odalarımızdaki koltuk takımlarımızın yenisini almak ekonomik açıdan maliyetli olabilir.

Bunun yerine Ankara İstikbal Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi‘mizde eskiyen koltuklarınıza yeni bir şekil , desen ve canlılık vererek kumaş döşeme işini gerçekleştiriyoruz.

Neden Koltuk Döşeme İşlemi Yaptırmalıyız ?

Ankara Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi güvencesi ile bu koltuk döşeme işinin size kazandırdığı birçok yenilik ve fayda bulunmaktadır.

 • Koltuk döşeme işlemi bütçeniz için daha ekonomik olur.
 • Koltuk kumaş yenileme işlemi ile istediğiniz kumaş desen seçeneği ile yeni bir koltuk takımı almış havası verebilirsiniz.
 • İskeleti ve minderleri sağlamlaştırılan koltuk takımlarınızda daha güvenli ve rahat oturum keyfini yaşayabilirsiniz.

Ankara İstikbal Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi’mizde Yapılan İşlemler

 • İlk önce ücretsiz keşiften sonra yapılan anlaşmaya göre ve taşıma hizmeti gerçekleştirilir.
 • Koltuk takımlarınızın öncelikle eskiyen,yıpranmış kumaşlarının sökümü koltuklarınızın iskeletine ve mobilyasına zarar vermeden gerçekleştirilir.
 • Koltuk takımlarınızın iskeletininsağlamlaştırılması için fiziki düzenlemesi ve tamiri orjinaline uygun veya sizin isteğinize göre yapılır.
 • Özelliğini kaybeden koltuk yayları ve koltuk minderlerinin yay ve sünger değişimi kaliteli 1. sınıf malzeme ile değiştirilerek daha ergonomik ve sağlam durması sağlanır.
 • Koltuk takımlarınızın ahşap kısımlarının temizliği,boyası ve cilası yapılır.
 • Sağlamlaştırılan koltuklarınızın kumaş döşeme, yenileme işlemi işinde uzman kumaş döşeme ustalarımız tarafından gerçekleştirilir.
 • Ve son aşama; gönül rahatlığı ile kumaş yenileme işlemini yaptığımız koltuk takımlarınız ücretsiz nakliye servisimizle titizlikle evinize,işyerinize teslim edilir.

Ankara İstikbal Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi‘mizde gerçekleştirdiğimiz tüm bu çalışmalar sonucunda müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler almış ve almayada devam etmekteyiz.

Bütün çabamız Ankara’daki vatandaşlarımıza hak ettikleri çağdaş ve modern yaşama imkanını güven içerisinde kullanabileceği koltuk kumaş döşeme işlemi yapılmış, ekonomik bir şekilde yenilenmiş koltuk takımlarını kullanıma sunmaktır.

Sizde Ankara’da yaşıyorsanız Ankara İstikbal Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi’mizin sunduğu ayrıcalıklı,ekonomik ve kaliteli hizmetinden faydalanmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.Dilerseniz telefonla irtibata geçiniz yada koltuklarınızın resmini mail atabilir fiyat ve fikir alabilirsiniz.

Ankara İstikbal Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi

Ankara İstikbal Mobilya Koltuk Döşeme, Ankara İstikbal Mobilya Kanepe Döşeme, Ankara İstikbal Mobilya Koltuk Tamiri, Köşe Takımı, Oturma Grubu, Büro Koltuğu, Koltuk, Sandalye, Yenileme ve Döşeme İşleri, Koltuk Döşeme İstikbal Mobilya, Koltuk Kaplama İstikbal Mobilya, Koltuk Takımı İstikbal Mobilya, Koltuk Tamiri İstikbal Mobilya, Koltuk Döşemeci Ankara İstikbal Mobilya ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda atölyemizi arayınız.

www.koltukdosemeciankara.com

 • İstikbal Mobilya Koltuk Döşeme
 • İstikbal Mobilya Kumaş ve Sünger değişimi
 • İstikbal Mobilya İskelet Onarımı
 • İstikbal Mobilya Cila,Boya,Varak ,Yaldız
 • İstikbal Mobilya Koltuk Takımınızın İncelemeye Alınması
 • İstikbal Mobilya Size Değişik Çözümler Sunulması
 • İstikbal Mobilya Koltuklarınızın Yepyeni Bir Görünüm Kazanması
 • İstikbal Mobilya Minder, Kırlent, Yastık
 • İstikbal Mobilya Deri Kaplama Yapımı
 • İstikbal Mobilya Yastık,Puf Yapımı

Ve daha fazlası için arayın görüşelim.iletişim

Hizmet Bölgelerimiz

 • İstikbal Mobilya Servisi-Kanepe, Koltuk Kumaş Döşeme, Tamir, Yenileme Ankara olarak ;Aktepe,Altındağ ,Altınpark ,Aşağı Eğlence ,Ayvalı ,Bağlıca ,Bağlum ,Balgat ,Batıkent ,Beşevler ,Cebeci ,Cevizlidere ,Çankaya ,Çankaya ,Demetevler ,Dikmen ,Elvankent ,Eryaman ,Esertepe ,Etimesgut ,Etlik ,Fatih ,Gazi Mahallesi ,Gop ,İlker ,Keçiören ,Kızılay ,Konutkent ,Maltepe ,Ostim ,Ovacık ,Öveçler ,Sanatoryum ,Sancaktepe ,Serhat ,Sincan ,Siteler ,Şentepe,Tandoğan ,Tepebaşı ,Ufuktepe ,Ulus ,Ümitköy ,Yenimahalle bölgelerinde kolyuk döşeme ve tamiri konusunda hizmet vermekteyiz.

Hizmet bölgemize yukarıda bulunmayan ama çevrede bulunan bölgelerde dahildir.

Ankara Koltuk Döşeme: