Ankara Kanepe Koltuk Döşeme Yenileme Tamiri Servis Atölyesi

Mondi Mobilya Özel Servisi

mondi-servisi

Ankara Mondi Mobilya Özel Servisi’nde şıklığın farklı yüzleriyle işlendiği konforlu tasarımların, fonksiyonel detaylarla zenginleştirilmiş oturma gruplarının tamiri, kumaş döşeme işlemi alanında uzman kadromuz ile gerçekleştirilmektedir.
Alabildiğine şık, rahat ve keyifli bir yaşam için farklı koltuk ve kanepe kumaş döşeme alternatifleri sizi bekliyor.

detaylı bilgi için arayınız.

Mondi Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi Ankara

Konutkent Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi Ankara
Mondi Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi Ankara

Ankara Mondi Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi‘mizde yenileme, kumaş döşeme yaptıracağınız ürün hakkında bilgi almak için İLETİŞİM sayfasından bizimle irtibata geçebilir veya resim yükle butonundan ürününüzün resmini göndererek fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.www.koltukdosemeciankara.com

Ankara Mondi Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi‘mizde kumaşı eskiyen ve bakıma ihtiyaç duyan tüm kanepe, koltuk, sandalye, mobilya oturma gruplarınızın kumaş döşeme ve iskelet sağlamlaştırma , tamiri işlemleri yapılmaktadır.

Büyüyen ve gelişen evlerimizin zamanla ihtiyaçlarıda büyüyor.

Evlerimizde yoğunlukla kullandığımız salon ve oturma odalarımızdaki koltuk takımlarımızın yenisini almak ekonomik açıdan maliyetli olabilir.

Bunun yerine Ankara Mondi Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi‘mizde eskiyen koltuklarınıza yeni bir şekil , desen ve canlılık vererek kumaş döşeme işini gerçekleştiriyoruz.

Neden Koltuk Döşeme İşlemi Yaptırmalıyız ?

Ankara Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi güvencesi ile bu koltuk döşeme işinin size kazandırdığı birçok yenilik ve fayda bulunmaktadır.

 • Koltuk döşeme işlemi bütçeniz için daha ekonomik olur.
 • Koltuk kumaş yenileme işlemi ile istediğiniz kumaş desen seçeneği ile yeni bir koltuk takımı almış havası verebilirsiniz.
 • İskeleti ve minderleri sağlamlaştırılan koltuk takımlarınızda daha güvenli ve rahat oturum keyfini yaşayabilirsiniz.

Ankara Mondi Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi’mizde Yapılan İşlemler

 • İlk önce ücretsiz keşiften sonra yapılan anlaşmaya göre ve taşıma hizmeti gerçekleştirilir.
 • Koltuk takımlarınızın öncelikle eskiyen,yıpranmış kumaşlarının sökümü koltuklarınızın iskeletine ve mobilyasına zarar vermeden gerçekleştirilir.
 • Koltuk takımlarınızın iskeletininsağlamlaştırılması için fiziki düzenlemesi ve tamiri orjinaline uygun veya sizin isteğinize göre yapılır.
 • Özelliğini kaybeden koltuk yayları ve koltuk minderlerinin yay ve sünger değişimi kaliteli 1. sınıf malzeme ile değiştirilerek daha ergonomik ve sağlam durması sağlanır.
 • Koltuk takımlarınızın ahşap kısımlarının temizliği,boyası ve cilası yapılır.
 • Sağlamlaştırılan koltuklarınızın kumaş döşeme, yenileme işlemi işinde uzman kumaş döşeme ustalarımız tarafından gerçekleştirilir.
 • Ve son aşama; gönül rahatlığı ile kumaş yenileme işlemini yaptığımız koltuk takımlarınız ücretsiz nakliye servisimizle titizlikle evinize,işyerinize teslim edilir.

Ankara Mondi Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi‘mizde gerçekleştirdiğimiz tüm bu çalışmalar sonucunda müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler almış ve almayada devam etmekteyiz.

Bütün çabamız Ankara’daki vatandaşlarımıza hak ettikleri çağdaş ve modern yaşama imkanını güven içerisinde kullanabileceği koltuk kumaş döşeme işlemi yapılmış, ekonomik bir şekilde yenilenmiş koltuk takımlarını kullanıma sunmaktır.

Sizde Ankara’da yaşıyorsanız Ankara Mondi Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi’mizin sunduğu ayrıcalıklı,ekonomik ve kaliteli hizmetinden faydalanmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.Dilerseniz telefonla irtibata geçiniz yada koltuklarınızın resmini mail atabilir fiyat ve fikir alabilirsiniz.

Ankara Mondi Mobilya Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi

Ankara Mondi Mobilya Koltuk Döşeme, Ankara Mondi Mobilya Kanepe Döşeme, Ankara Mondi Mobilya Koltuk Tamiri, Köşe Takımı, Oturma Grubu, Büro Koltuğu, Koltuk, Sandalye, Yenileme ve Döşeme İşleri, Koltuk Döşeme Mondi Mobilyat, Koltuk Kaplama Mondi Mobilya, Koltuk Takımı Mondi Mobilya, Koltuk Tamiri Mondi Mobilya, Koltuk Döşemeci Ankara Mondi Mobilya ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda atölyemizi arayınız.

www.koltukdosemeciankara.com

 • Mondi Mobilya Koltuk Döşeme
 • Mondi Mobilya Kumaş ve Sünger değişimi
 • Mondi Mobilya İskelet Onarımı
 • Mondi Mobilya Cila,Boya,Varak ,Yaldız
 • Mondi Mobilya Koltuk Takımınızın İncelemeye Alınması
 • Mondi Mobilya Size Değişik Çözümler Sunulması
 • Mondi Mobilya Koltuklarınızın Yepyeni Bir Görünüm Kazanması
 • Mondi Mobilya Minder, Kırlent, Yastık
 • Mondi Mobilya Deri Kaplama Yapımı
 • Mondi Mobilya Yastık,Puf Yapımı

Ve daha fazlası için arayın görüşelim.iletişim

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

 • Mondi Mobilya Servisi-Kanepe, Koltuk Kumaş Döşeme, Tamir, Yenileme Ankara olarak ;Aktepe,Altındağ ,Altınpark ,Aşağı Eğlence ,Ayvalı ,Bağlıca ,Bağlum ,Balgat ,Batıkent ,Beşevler ,Cebeci ,Cevizlidere ,Çankaya ,Çankaya ,Demetevler ,Dikmen ,Elvankent ,Eryaman ,Esertepe ,Etimesgut ,Etlik ,Fatih ,Gazi Mahallesi ,Gop ,İlker ,Keçiören ,Kızılay ,Konutkent ,Maltepe ,Ostim ,Ovacık ,Öveçler ,Sanatoryum ,Sancaktepe ,Serhat ,Sincan ,Siteler ,Şentepe,Tandoğan ,Tepebaşı ,Ufuktepe ,Ulus ,Ümitköy ,Yenimahalle bölgelerinde kolyuk döşeme ve tamiri konusunda hizmet vermekteyiz.

Hizmet bölgemize yukarıda bulunmayan ama çevrede bulunan bölgelerde dahildir.

Ankara Koltuk Döşeme: